Mrazivý čertík 2011
rozpis   výsledky


POŘ. JMÉNO KAT. REG. START LIMIT CÍL BODY PENÁLE KON.BODY
1.  Urban Hynek   A   SZS  12:45 17:45 17:10:50 900   900
2.  Kučera Petr   A   MFP7602  12:45 17:45 17:33:10 750   750
3.  Gregoriades Tomáš   A   MKP8302  12:45 17:45 17:11:00 720   720
4.  Gregoriades Zdeněk   A   MKP5400  12:45 17:45 17:11:00 720   720
5.  Mezník Vladimír   A   LBE6400  12:45 17:45 17:25:00 720   720
6.  Procházková Pavlína   A   LBE6450  12:45 17:45 17:19:20 690   690
6.  Vildmonová Pavla   A   LBE7451  12:45 17:45 17:19:20 690   690
8.  Veselý Jakub   A   LBE9500  12:45 17:45 17:22:00 660   660
9.  Přeček Zdeněk   A   SCP5200  12:45 17:45 17:42:20 660   660
10.  Žáček Martin   A   FSP6803  12:45 17:45 17:19:20 630   630
11.  Tloušťová Eva   A   SCP6950  12:45 17:45 17:37:10 600   600
12.  Zavadilová Naďa   A   SCP5450  12:45 17:45 17:37:30 600   600
13.  Novák Miloš   A   SCP4600  12:45 17:45 15:52:45 510   510
14.  Němečková Jarmila   A   OKP6650  12:45 17:45 17:37:11 510   510
15.  Hamáček Bohuslav   A   LBE5000  12:45 17:45 17:38:00 450   450
16.  Kupcová Věroslava   A   LBE4850  12:45 17:45 17:38:00 450   450
17.  Nosál Stanislav   A   SLA4600  12:45 17:45 16:18:40 390   390
18.  Hlavatý Karel   A   SJP4200  12:45 17:45 16:52:50 360   360
19.  Kožinová Jana   A   PGP6651  12:45 17:45 15:59:05 210   210
20.  Kotačka Alexandr  A   NER 12:45 17:45 17:54:50 300 200 100
21.  Zmeková Míla A  SLP4451 12:45 17:45 17:19:20 60   60
m.s.  Horký Milan   A   VIP  12:45 17:45 17:40:00 900   900
POŘ. JMÉNO KAT. REG. START LIMIT CÍL BODY PENÁLE KON.BODY
1.  Makovský Jakub   B   TAP8511  13:00 16:00 15:39:45 600   600
2.  Kožina Petr   B   PGP6000  13:00 16:00 15:47:50 570   570
3.  Řada Jakub   B   DKP9401  13:00 16:00 15:49:40 540   540
4.  Dlouhá Hana   B   DKP9450  13:00 16:00 15:50:15 540   540
5.  Hodek Michal   B   TAP8808  13:00 16:00 15:27:20 510   510
6.  Vaníček Tomáš   B   LBE6600  13:00 16:00 15:37:30 510   510
7.  Kabát Jan   B   EKP6912  13:00 16:00 15:54:55 510   510
8.  Páclová Tereza   B   NER  13:00 16:00 15:47:00 450   450
9.  Pokorný Vladimír   B   NER  13:00 16:00 15:47:05 450   450
10.  Kavka Jiří   B   SCP5900  13:00 16:00 15:37:50 390   390
10.  Kavková Dana   B   SCP6150  13:00 16:00 15:37:50 390   390
12.  Tvrdek Vojtěch   B   LBE4900  13:00 16:00 16:03:30 390 80 310
13.  Paul Josef   B   DCE4401  13:00 16:00 15:42:05 270   270
13.  Paulová Mirka   B   DCE5250  13:00 16:00 15:42:05 270   270
15.  Řada Richard   B   DKP6701  13:00 16:00 15:37:20 240   240
16.  Procházková Jana  B  LBE9950 13:00 16:00 15:48:45 240   240
16.  Procházková Zuzana  B  LBE9251 13:00 16:00 15:48:45 240   240
18.  Píšová Jitka   B   NER  13:00 16:00 15:50:50 210   210
19.  Nosálová Eliška  B  VIP8250 13:00 16:00 15:54:50 210   210
20.  Čechmánková Helena   B   OKP6450  13:00 16:00 15:56:10 210   210
21.  Vít David   B   DKP7200  13:00 16:00 15:38:00 180   180
21.  Vítová Markéta   B   DKP8451  13:00 16:00 15:38:00 180   180
23.  Buriánek Jaromír   B   SCP4700  13:00 16:00 16:14:40 450 300 150
24.  Kramoliš Jan   B   PVP5000  13:00 16:00 16:08:05 180 180 0


pakuo@email.cz
Aktualizováno: 21.12.2011